نگارخانه ساربان

رده : دایرکتوری, گالری های ایران
FavoriteLoading / بررسی فهرست ' rel='nofollow'> + افزودن به فهرست / بررسی فهرست

sarban645

درباره :

گالری ساربان محلی است که دوستداران هنر، مجموعه داران، روزنامه نگاران، نقادان، حامیان هنر و هنرمندان برای مطالعه آثار هنری گردهم می آیند.

با توجه به افزایش تعداد هنرمندان و آثار هنری در ایران؛ هنر دوستان و صاحبان سرمایه نیز به اهمیت اجتماعی هنر و لذت جمع آوری آثار هنری به عنوان یک فرایند تحول و رشد پی برده اند.

پیشینه: این گالری با جمع آوری آثار هنری در دهه های اخیر توانسته است به عنوان یکی از مجموعه داران مطرح و علاقه مند جایگاه ویژه ای را نزد هنرمندان کسب نماید. و به عنوان یک سرمایه گذار موفق همواره مشوقی برای سایر سرمایه گذاران جهت حرکت به هنر بوده است. به همین دلیل در راستای توسعه فعالیت ها و افزایش اهمیت اقتصاد هنر، اقدام به تاسیس گالری می نماید.

هدف: گالری ساربان با هدف ایفای نقش سازنده در پویایی و تحول اقتصاد هنر و پایه ریزی زمینه هایی برای خرید و فروش آثار هنری در جهت حمایت از فرهنگ و هنر ایران زمین شروع به فعالیت می نماید. برای رسیدن به این مهم گالری ساربان در نظر دارد به ارائه آثار هنرمندان نوگرا و اصیل در کنار یکدیگر و همکاری با سایر گالری ها و نیز معرفی هنرمندان مستعد و با آتیه و جوان بپردازد.

موسسان و مدیران:
محمد ساربان نژاد، موسس گالری
هادی روشن ضمیر، مدیر گالری
آدرس:  تهران ، خیابان دکتر بهشتی ، میدان تختی ، خیابان صابونچی (مهناز)، کوچه مهماندوست ، پلاک ۸
تلفن: +۹۸ ۲۱ ۸۸۵۰۴۲۲۶-۸
نمابر: +۹۸ ۲۱ ۸۸۵۰۴۲۲۹
ایمیل: sarebangallery@gmail.com
وب سایت: www.sareban.gallery, www.sarebangallery.ir
Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions